قیمت طلا و سکه

استفاده از بخش قیمت طلا و سکه تنها با ذکر منبع به صورت www.forsatnet.irبلامانع است.

قیمت روز طلا و سکه - 98/06/30

 اشاره قیمت طلا و قیمت سکه توسط خبرنگاران روزنامه فرصت امروز با مراجعه به بازار تهران و صرافی های معتبر اخد می شود. قیمت طلای 24 عیار ، قیمت طلای ۱۸عیار در بازار امروز تهران  و همچنین قیمت جهانی طلا در جداول جداگانه ارائه می شوند. قیمت سکه و نرخ نیم سکه و نرخ ربع سکه نیز به صورت زنده از بازار استعلام و در جدول درج می شود. برای اطلاع از آخرین اخبار قیمت طلا و سکه نیز می توانید به اخبار انتهای صفحه مراجعه کنید. 

جستجو نوع طلا و سکه... قیمت روز

قیمت طلا امروز در بازار جهانی-هر انس

1499 دلار

قیمت هر مثقال طلا در بازار امروز تهران

17,840,000

قیمت طلای 18 عیار در بازار امروز تهران

4,110,000

قیمت هر گرم طلای 24 عیار در بازار امروز تهران

5,490,000

قیمت امروز هر انس نقره

17/88 دلار

قیمت سکه طرح قدیم

40,200,000

قیمت سکه طرح جدید

40,850,000

قیمت روز نیم سکه

20,700,000

قیمت امروز ربع سکه

12,700,000

قیمت سکه یک گرمی

9,100,000

 

اخبار مرتبط: 

 

قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - تسنیم : ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با ۱.۱۹ درصد افزایش به ۱۵۱۶ دلار و ۹۰ سنت رسید.به گزارش رویترز، در حالی که سرمایه گذاران روی تنش ها در خاورمیانه تمرکز کرده اند و بار دیگر نگرانی ها در مورد جنگ تجاری افزایش یافته است قیمت طلا روز جمعه افزایش داشت و اولین رشد هفتگی در طی 4 هفته گذشته را تجربه کرد. قیمت پالادیوم نیز به دلیل کمبود عرضه به بالاترین رقم خود رسید.

 

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با 1.19 درصد افزایش به 1516 دلار و 90 سنت رسید. قیمت فلز زرد در بازار آمریکا نیز در پایان معاملات دیروز با 0.59 درصد افزایش به 1515 دلار و 10 سنت رسید.

اوگن وینبرگ، تحلیلگر کومرزبانک در این باره گفت: «وضعیت شکننده در خاورمیانه یکی از دلایل نگرانی سرمایه گذاران و حضور در بازارهای کم ریسک نظیر بازار طلاست.» به دنبال حمله هفته گذشته حوثی های یمن به تاسیسات نفتی عربستان آمریکا اعلام کرده که در حال ایجاد ائتلافی علیه ایران است. همین اقدام موجب افزایش تنش ها شده است. دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا همچنین دیروز تحریم های جدیدی را علیه بانک مرکزی ایران اعلام کرد.

عامل دیگر تقویت قیمت طلا کاهش نرخ بهره در آمریکا برای دومین بار در سال جاری میلادی بوده است.

لوکمن اوتونوگا، تحلیلگر بازار طلا در این باره گفت: «چشم انداز اقتصاد جهان کاملا نامساعد است و بانک های مرکزی جهان به اتخاذ سیاست های پولی انبساطی ادامه خواهد داد که این به نفع بازار طلا تمام می شود

کاهش نرخ بهره موجب پایین آمدن هزینه فرصت سرمایه گذاری در بازار طلا می شود و با پایین آوردن ارزش دلار، طلا را برای دارندگان ارز های غیردلاری ارزان می کند.

دیگر عامل تقویت قیمت فلز زرد افزایش مجدد نگرانی ها از جنگ تجاری بین آمریکا و چین بوده است. مقامات کشاورزی چینی که قرار بود پس از مذاکرات تجاری برای بازدید از زمین های کشاورزی به چند ایالت آمریکا از جمله مونتانا و نبراسکا سفر کنند، بازدیدهای خود را لغو کرده و پیش از موعد تعیین شده به کشورشان باز گشته اند.

 

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت مثقال طلا امروز ۹۸/۰۶/۳۰ - تسنیم : ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲

قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۶۱ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار در بازار امروز تهران هم ۴۰۹ هزار و ۶۰۰ تومان شده است.امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و  61 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 10 هزار تومان معامله می شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی 2میلیون و 65 هزار تومان، قیمت ربع سکه یک میلیون و 267 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 898 هزار تومان فروخته می شود. قیمت طلای ۱۸عیار امروز هم 409 هزار و 600 تومان ارزش گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1516.7 دلار معامله می شود.

 

 نرخ سکه و طلا در ۲۸ شهریور ۹۸ / قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۹ هزار تومان شد - باشگاه خبرنگاران جوان : ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

قیمت هر اونس طلا در بازار های جهانی یک هزار و ۴۹۸ دلار و ۲ سنت و قیمت طلای ۱۸عیار در بازار امروز تهران ۴۰۹ هزار و ۲۹۷ تومان است.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۴ میلیون و ۵۵ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار های جهانی یک هزار و ۴۹۸ دلار و ۲ سنت و قیمت طلای ۱۸عیار امروز ۴۰۹ هزار و ۲۹۷ تومان است.

 

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت مثقال طلا امروز ۹۸/۰۶/۲۸ - تسنیم : ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۵۷ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار امروز ۴۰۹ هزار و ۶۰۰ تومان شده است.امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و  57 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 14 هزار تومان معامله می شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی 2میلیون و 68 هزار تومان، قیمت ربع سکه یک میلیون و 269 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 899 هزار تومان فروخته می شود. قیمت طلای 18عیار هم 409 هزار و 600 تومان ارزش گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1495.4 دلار معامله می شود.

در حالی که در آستانه نشست فدرال رزرو در اواخر این هفته که انتظار می رود طی آن نرخ بهره کاهش یابد تجار از انجام معاملات عمده خودداری می کنند، قیمت طلا امروز شاهد ثبات نسبی بود.

انتظار می رود فدرال رزرو در پایان نشست دو روزه خود در روز چهارشنبه 25 صدم درصد نرخ بهره را کاهش دهد. این اقدام دومین کاهش نرخ بهره در سال جاری میلادی خواهد بود. پیشتر بانک مرکزی آمریکا آخرین بار در جولای 2008 نرخ بهره را کاهش داده بود.

 

با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی