قیمت طلا و سکه

استفاده از بخش قیمت طلا و سکه تنها با ذکر منبع به صورت www.forsatnet.irبلامانع است.

قیمت روز طلا و سکه - 98/06/28

 اشاره قیمت طلا و قیمت سکه توسط خبرنگاران روزنامه فرصت امروز با مراجعه به بازار تهران و صرافی های معتبر اخد می شود. قیمت طلای 24 عیار ، قیمت طلای ۱۸عیار در بازار امروز تهران  و همچنین قیمت جهانی طلا در جداول جداگانه ارائه می شوند. قیمت سکه و نرخ نیم سکه و نرخ ربع سکه نیز به صورت زنده از بازار استعلام و در جدول درج می شود. برای اطلاع از آخرین اخبار قیمت طلا و سکه نیز می توانید به اخبار انتهای صفحه مراجعه کنید. 

جستجو نوع طلا و سکه... قیمت روز

قیمت طلا امروز در بازار جهانی-هر انس

1499 دلار

قیمت هر مثقال طلا در بازار امروز تهران

17,740,000

قیمت طلای 18 عیار در بازار امروز تهران

4,090,000

قیمت هر گرم طلای 24 عیار در بازار امروز تهران

5,450,000

قیمت امروز هر انس نقره

17/88 دلار

قیمت سکه طرح قدیم

40,100,000

قیمت سکه طرح جدید

40,650,000

قیمت روز نیم سکه

20,700,000

قیمت امروز ربع سکه

12,700,000

قیمت سکه یک گرمی

9,000,000

 

اخبار مرتبط: 

 

 

نرخ سکه و طلا در ۲۸ شهریور ۹۸ / قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۹ هزار تومان شد - باشگاه خبرنگاران جوان : ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

قیمت هر اونس طلا در بازار های جهانی یک هزار و ۴۹۸ دلار و ۲ سنت و قیمت طلای ۱۸عیار در بازار امروز تهران ۴۰۹ هزار و ۲۹۷ تومان است.

 

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۴ میلیون و ۵۵ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار های جهانی یک هزار و ۴۹۸ دلار و ۲ سنت و قیمت طلای ۱۸عیار امروز ۴۰۹ هزار و ۲۹۷ تومان است.

 

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت مثقال طلا امروز ۹۸/۰۶/۲۸ - تسنیم : ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۵۷ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار امروز ۴۰۹ هزار و ۶۰۰ تومان شده است.امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و  57 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 4 میلیون و 14 هزار تومان معامله می شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی 2میلیون و 68 هزار تومان، قیمت ربع سکه یک میلیون و 269 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 899 هزار تومان فروخته می شود. قیمت طلای 18عیار هم 409 هزار و 600 تومان ارزش گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1495.4 دلار معامله می شود.

در حالی که در آستانه نشست فدرال رزرو در اواخر این هفته که انتظار می رود طی آن نرخ بهره کاهش یابد تجار از انجام معاملات عمده خودداری می کنند، قیمت طلا امروز شاهد ثبات نسبی بود.

انتظار می رود فدرال رزرو در پایان نشست دو روزه خود در روز چهارشنبه 25 صدم درصد نرخ بهره را کاهش دهد. این اقدام دومین کاهش نرخ بهره در سال جاری میلادی خواهد بود. پیشتر بانک مرکزی آمریکا آخرین بار در جولای 2008 نرخ بهره را کاهش داده بود.

 

نرخ سکه و نرخ طلا در ۲۷ شهریور ۹۸ / سکه ۴ میلیون و ۳۵ هزار تومان شد - باشگاه خبرنگاران جوان : ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۴ میلیون و ۳۵ هزار تومان مبادله شد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۴ میلیون و ۳۵ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۶۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار های جهانی یک هزار و ۵۰۲ دلار و ۴ سنت و قیمت طلای ۱۸عیار امروز ۴۰۷ عیار ۴۰۵ هزار و ۹۱۲ تومان است.

 

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت مثقال طلا امروز ۹۸/۰۶/۲۷ - تسنیم : ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱

قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۳۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار در بازار امروز تهران هم ۴۰۷ هزار و ۷۰۰ تومان شده است.امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 4 میلیون و  30 هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم 3 میلیون و 994 هزار تومان معامله می شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی 2میلیون و 68 هزار تومان، قیمت ربع سکه یک میلیون و 259 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 869 هزار تومان فروخته می شود. قیمت طلای ۱۸عیار در بازار امروز تهران هم 407 هزار و 700 تومان ارزش گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1501 دلار معامله می شود.

در حالی که در آستانه نشست فدرال رزرو در اواخر این هفته که انتظار می رود طی آن نرخ بهره کاهش یابد تجار از انجام معاملات عمده خودداری می کنند، قیمت طلا امروز شاهد ثبات نسبی بود.

انتظار می رود فدرال رزرو در پایان نشست دو روزه خود در روز چهارشنبه 25 صدم درصد نرخ بهره را کاهش دهد. این اقدام دومین کاهش نرخ بهره در سال جاری میلادی خواهد بود. پیشتر بانک مرکزی آمریکا آخرین بار در جولای 2008 نرخ بهره را کاهش داده بود.

 

قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - تسنیم : ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۰۵ درصد افزایش به رقم ۱۵۰۲ دلار و ۹ سنت رسید.

به گزارش رویترز، در حالی که در آستانه تصمیم فدرال رزرو در مورد کاهش نرخ بهره سرمایه گذاران موضع محتاطانه خود را در بازار حفظ کرده اند، قیمت طلا امروز شاهد تغییری اندک بود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.05 درصد افزایش به رقم 1502 دلار و 9 سنت رسید. قیمت طلا در بازار آمریکا نیز امروز 0.23 درصد کاهش داشت و به 1509 دلار و 90 سنت رسید.

در حالی که بازارهای نفت در حال خروج از شوک ناشی از حمله به تاسیسات نفتی عربستان هستند و بازارهای بورس جهان در آستانه اتخاذ سیاست پولی جدید بانک مرکزی آمریکا تغییر اندکی را شاهد بوده اند، ارزش دلار در برابر ین ژاپن امروز در نزدیکی بالاترین رقم 7 هفته گذشته باقی ماند.

بر اساس برآورد موسسه فد واچ، تجار شانس کاهش 25 صدم درصدی نرخ بهره در پایان نشست امروز فدرال رزرو را حدود 51 درصد ارزیابی می کنند.

میزان بازده بخش تولید آمریکا در ماه اوت افزایش قابل توجهی داشته که عمدتا ناشی از افزایش تولید ماشین آلات و سایر کالا ها بوده است. اما چشم انداز فعالیت کارخانه ها به دلیل تبعات ناشی از تنش های تجاری و کند شدن رشد اقتصاد جهان ضعیف ارزیابی شده است.

یک مقام آمریکایی روز سه شنبه با هدف افزایش بیشتر تنش بین ریاض و تهران مدعی شد که حملاتی که موجب فلج شدن تاسیسات نفت عربستان شده از جنوب غرب ایران انجام گرفته است.

در همین حال دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه گفت، دولتش ممکن است قبل از انتخابات ریاست جمهوری توافقی تجاری با چین امضا کند، یا اینکه ممکن است روز بعد از انتخابات توافقی به دست بیاید.

 

با ما در ارتباط باشید

021.86073324

021.88827112

[email protected]

شبکه های اجتماعی